Aksident në rrugën Shkodër-Malësi e Madhe, drejtuesi i motorit në gjendje të rëndë

Një aksident rrugor ka ndodhur në rrugën Shkodër-Malësi e Madhe, në afërsi të urës së Rrjollit.

Burime bëjnë me dije se një motor është përplasur me një makinë.

Nga aksidenti ka mbetur i lënduar drejtuesi i motorit, i cili është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin e Shkodrës.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...