VIDEO/ Tha se e meritonte ai moderimin dhe jo Kiara, Luizi i kthehet keq Ronaldos: Po ca k…

Fillimi i “Kepit të VIP-ave” ka filluar ditën e djeshme ashtu siç mund të pritej, me trazira.

Ronaldo Sharka deklaroi se moderimin e këtij programi e meritonte ai dhe jo Kiara Tito.

Mirëpo këtë deklaratë të tij duket se nuk e ka pritur mirë Luiz Ejlli, partneri i Kiarës.

Pak më parë, Luizi postoi një video në InstaStory ku u shpreh se disa persona përfituan nga mungesa e këngëtarit, duke thënë dy fjalë më shumë nga ç’duhet.

“Unë kam qenë në xhirime dhe nuk kam arritur ta shoh Kiarën tek ‘Kepi i VIP-ave’. Po shikoja disa pjesë tani dhe më vjen keq për dy gjëra. E para që nuk kam patur mundësi të jem krah saj në Turqi dhe e dyta, pash disa momente që disa personazhe po bëshin si ‘koka shkencash’. Po të kisha qenë aty, do merrshin përgjigjet që meritojnë, por, siç e thotë shprehja: ‘Kur nuk janë barinjtë, ujqërit hedhin valle!””, thotë Luizi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...