Sherr mes moderatorëve! Erjola Doçi gjuan me skaletë Ronaldon në mes të emisionit : Po ti k…

Ka qenë ditës e sotme puntata e fundit e “Mos i bjer me top”, teksa si për mbyllje ka “plasur” mes moderatorëve.

Ka qenë Erjola Doçi e cila ka gjuajtur me skaletë Ronaldon pas një kamere të fshehtë që ky i fundit kishte përgatitur për kolegen e saj.

Gjithçka ishte një shaka, teksa Erjola e ka marr me të qeshur.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...