Kopjimi i rrobabanjove/ Kompania italiane reagon ndaj Kiara Titos

Linja e rrobabanjove nga Kiara Tito ka shkaktuar polemika. Në rrjet u përhap me shpejtësi lajmi se linja është e kopjuar nga firma italiane “Corazur”. Menjëherë pas ksaj, Kiara ka reaguar për Top Channel ku ka thënë se e gjitha është një gënjeshtër dhe se nuk është kontaktuar nga asnjë brand veshjesh për kopjim stili apo dizajni. Ajo pohoi se kjo është një linjë që është dizenjuar dhe qepur enkas për brandin e saj.

Por në rrjet po qarkullon një foto ku shihet se kompania ka reaguar. Dikush i shkruan për brandin e Kiarës dhe përgjigja e brandit ishte:

“Jemi lajmëruar për kopjen e brandit tonë, do të veprojmë sa më shpejtë të jetë e mundur”

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...