‘E ke çuar buzëkuqin te h…, njerëzit nuk permbahen ndaj Kiarës në puntatën e parë të Kepit të VIP-ave

Kiara Tito është rikthyer në ekran duke nisur mbrëmë “Kepin e VIP-ave”.

Në puntatën e parë moderatorja u shfaq shumë elegante dhe e veshur me stil, por njerëzve nuk u ka pëlqyer makjazhi në pjesën e buzëve.

Komentet kritikuese kanë qenë të shumta e disa prej tyre i shihni në vazhdim.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...