Brandi i huaj që i kopjoi rrobat e banjos, reagon Kiara: Gënjeshtër, janë qepur enkas për markën time

Pas suksesit në BBV, moderatorja Kiara Tito përveçse ka qenë pjesën më të madhe të kohës në qendër të vëmendjes, tashmë ka krijuar brandin e saj të rrobave të banjës, për të cilin është shprehur se e kishte ëndërr.

Por me sa duket Kiara po përballet me probleme.

Sipas iconstyle Marka e njohur e rrobave të banjos, “Cotazur” do të marrë masa ligjore ndaj moderatores shqiptare Kiara Tito.

“Cotazur” ka pohuar se nuk kanë asnjë bashkëpunim me markën e rrobave “Kiara Tito”.

“‘Marka jonë nuk ka asnjë partneritet me këtë person. Avokatët tanë do të kujdesen për situatën”, bën të ditur marka e njohur.

Miërpo Kiara e ka përgënjeshtruar lajmin.

Për Tch Tito ka thënë se e gjitha është një gënjeshtër dhe se nuk është kontaktuar nga asnjë brand veshjesh për kopjim stili apo dizajni.

Ajo pohoi se kjo është një linjë që është dizenjuar dhe qepur enkas për brandin e saj.

Kopjimi i veshjeve të Kiarës u vu re që ditën kur u bë publik projekti. Edhe pse Kiara shkruan në faqen e saj që: Kiara Tito ka kuruar një koleksion mahnitës të rrobave të banjës që pasqyron pasionin e saj për botën e stilit dhe dizajnit’, disa nga modelet janë kopje.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...