Postoi një foto në “Instagram”, Luizi u ndalon ndjekësve që të…

Luiz Ejlli përfundoi eksperiencën e tij në “Big Brother VIP 2”, ku edhe fitoi çmimin e madh. Pjesëmarrja e tij bëri që ai t’i kthehej skenës dhe të punojë për projekte të reja.

Edhe pse shumë i angazhuar me koncerte dhe xhirimet e filmit “Në kuadër të dashurisë”, duket se artisti i njohur gjen pak kohë të jetë pranë fansave të tij edhe përmes rrjeteve sociale.

Ai herë pas here poston në “Instagram”-in e tij foto të ndryshme, ku menjëherë marrin mijëra pëlqim dhe komente.

Por ditën e sotme, teksa ka postuar një foto të tij, këngëtari i dashur për publikun u ka ndaluar ndjekësve që të komentojnë.

“Ndalohen komentet”, shkruan Luizi në foton ku shfaqet i ulur në pragun e një dere dhe e ka shoqëruar me një emoji duke qeshur.

Në fakt këngëtari nuk i ka bllokuar komentet por thjesht ishte një shkrim për humor, pasi menjëherë kanë ‘shpërthyer’ komentet nga 624 mijë ndjekësit e tij.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...