Olta Gixhari e ‘djeg’ Korçën duke kërcyer

Olta Gixhari ndodhet në Korçë, ku po zhvillohet një nga skenat e filmit “Në kuadër të dashurisë”, ku do të luajë së bashku me Luiz Ejllin.

Por krahas xhirimeve, Olta po shijon edhe atmosferën e krijuar në mbrëmje, kur është filmuar së fundmi duke kërcyer.

Në videon që po qarkullon, ish-banorja e BBV-së shihet duke kërcyer në karrige për argëtim dhe duket se po e shijon në maksimum muzikën.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...