Mrekulli! Arian Shehu: Falë Meje, Një Grua U Bë Me Fëmijë Pas 8 Vitesh Përpjekje

Arian Shehu trashëgimtar i Sektit Halvetjan,

ka treguar se falë tij një grua u bë me fëmijë, pas tetë vitesh përpjekje.

Në një intervistë për media, Arian Shehu, i cili është gjithashtu artist i mirënjohur i muzikës polifonike shqiptar,tregoi rastin e një gruaje që nuk mund të bënte fëmije edhe pas shumë vitesh përpjekjeje,

por pas takimit me zotin Arian, për 1 muaj zbuloi se kishte mbetur shtatzënë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...