Kiara prezantoi linjën e saj, Fatma: Këto rroba banjo i kam prej 2 vitesh

Kiara Tito prezantoi prezantoi projektin e saj të ri, linjën e rrobave të banjos. Por ajo ç’ka ka tërhequr vëmendjen janë modelet e rrobabanjove të cilat disa persona i kanë parë dhe më parë.

Gazetarja Fatma Haxhialiu është pyetur nga ndjekësit se mos po i bën reklamë rrobave të Kiarës, pasi i kishte njësoj si koleksioni i saj.

Fatma ka bërë një postim me të njëjtat rrobabanjo me një palë nga linja e Kiarës dhe shkruan:

“Meqë ma keni çuar shumë këtë foto, jo nuk kam veshur rrobat e banjës të linjës së Kiarës, kam dy vite që i kam këto, nuk më kujtohet emri i brandit, por vajzat janë shqiptare e ndoshta bashkëpunojnë me Kiarën tani.

Siç shihet dhe nga fotoja, rrobat janë njësoj. Tashmë pritet që fjalën e fundit për këtë rastësi ta ketë Kiara.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...