Pas martesës, Arbana hoqi dorë nga prezantimi i ‘BBVA’?

Arbana Osmani është një ndër prezantueset më të njohura të ekranit shqiptar.

Ajo qëndroi në krye të projekteve të mëdha që sot e asaj dite ndiqen me interes, njofton nzoom.biz.

Por, pas martesës dhe ceremonisë private në Toskanë si duket jeta e Banës mori kthesë tjetër.

Prezantuesja Osmani ndoshta do të heq dorë nga udhëheqja e ‘Big Brother Vip Albania’ .

Detajet e hollësishme i gjeni në insertin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...