Parakalimi i maturantëve me makina luksi, mesazhi i Elvis Pupës: Të ishin lodh aq shumë…

Ky është sezoni i maturave. Të rinjtë janë të lumtur që përfunduan maturën, e tashmë janë gati për natën e festës. Me kalimin e viteve, adoleshentët shtojnë kërkesat për t’u dukur më bukur në natën e rëndësishme.

Vajzat zgjedhin fustanet më të bukura, e djemtë kanë fokusin tek makina luksoze që do marrin për parakalimin e famshëm. E këto pamje janë bërë virale në rrjet. Për to, aktori i njohur Elvis Pupa e kishte një koment.

Ai shkruan se nëse të rinjtë do ishin kaq të shqetësuar për të mësuar aq sa jane për të gjetur makinat, nuk do zgjidhnin të largoheshin nga vendi.

”Parakalimi i maturantëve. Të ishin lodh për të msu kaq sa janë lodh për me gjet makinat nuk do ikte kush nga ky vend”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...