Niset drejt Zvicrës për koncertin e saj, Luana Vjollcës i ndodh e papritura: I humb v…

Përpos angazhimeve në projektet e saj të ardhshme televizive, Luana Vjollca është aktive edhe me koncertet e saj.

Së fundmi, ajo ishte ftuar të performonte në një nga clubet e Zvicrës së bashku me disa këngëtarë të tjerë, mirëpo rrugës i ka ndodhur e papritura.Përpos angazhimeve në projektet e saj të ardhshme televizive, Luana Vjollca është aktive edhe me koncertet e saj.

Së fundmi, ajo ishte ftuar të performonte në një nga clubet e Zvicrës së bashku me disa këngëtarë të tjerë, mirëpo rrugës i ka ndodhur e papritura.Se çfarë zgjidhje do të gjejë për të performuar sot, do t’a shohim në vijim

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...