Kiara Tito realizon ëndrrën e saj: ‘Jam shumë e lumtur dhe e emocionuar’!

Kiara Tito ka bërë realitet një ëndërr të saj. Pas përfundimit të “Big Brother Vip Albania”, ajo ka ndërmarrë iniciativën për të hapur linjën e saj të rrobave të banjos.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kiara shprehet e emocionuar për këtë projekt.

“Jam shume e lumtur dhe e emocionuar njekohesisht duke qene se me ne fund mund te ndaj me ju kete projekt te ri per te cilin po punoj prej disa kohesh. Linja ime e pare e rrobave te banjos eshte tashme online dhe mezi pres ti shoh veshur tek ju! Le te krijojme bashke kujtime te bukura kete vere te veshura me “Kiara Tito”, shkruan Kiara.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...