I zhvati 10 mijë € një klienti/ Shqiptari shfrytëzon të dashurën 15-vjeçare për p*rostitucion

Një shtetas shqiptar që ka prostituar me forcë të dashurën e tij 15-vjeçare në Gerland dhe Lion të Francës është arrestuar.

Në mediat franceze thuhet se më 28 qershor 2023, burri me origjinë shqiptare, i identifikuar si tutant i një adoleshenteje, u la në paraburgim në pritje të gjykimit në fund të verës.

Shqiptari thuhet se ka detyruar të dashurën e tij me të cilën kishte një “marrëdhënie toksike”, të prostituohej në një hotel në lagjen II të Lionit dhe në rrugët e Gerlandit për t’i marrë paratë.

Gjithçka filloi në fund të majit 2023: dy vajza të reja u panë të ulura buzë rrugës në lagjen Gerland nga policia. Njëra prej tyre pranoi prostitucionin dhe tha se paratë ia merrte “menaxheri” i saj.

Pas kësaj policia mësoi ekzistencën e një të dashuri xheloz dhe posesiv, të dënuar për dhunë ndaj adoleshentes në shkurt të vitit 2023.

Ndërkohë pas hetimeve, dyshimet e policisë u vërtetuan: vajza e re ishte totalisht nën urdhrat e të dashurit të saj dhe detyrohej të shiste trupin e saj.

Në të njëjtën kohë, policia identifikoi edhe një klient të madh të adoleshentes, i cili i paguante mjaftueshëm para “çiftit” në mënyrë që vajza e re të mos kërkonte burra të tjerë në rrugë. Në total, në harkun e një muaji e gjysmë, ai i kishte paguar 10 mijë euro të dashurit tutant.

Të pyetur nga hetuesit, vajza e re dhe tutori shqiptar kanë pranuar faktet, por janë përpjekur t’i minimizojnë ato.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...