Armando Kllogjeri bëhet baba për herë të dytë, emri i veçantë që ka zgjedhur për vajzën

Armaldo Kllogjeri, i njohur nga të gjithë si Maestro, është bërë baba për herë të dytë.

Lajmin e bukur e bëri të ditur vetë ai, duke na treguar dorën e bebushes, të cilën e kanë quajtur Rea.

Ai ka marrë urime të shumta nga familjarët, miqtë, ndjekësit dhe nga ish-banorët e “Big Brother Vip Albania”.

Kujtojmë se Armaldo dhe Aida janë prindër edhe të një vajze tjetër, e cila tashmë është bërë motra e madhe.

Pastë jetën e gjatë Rea!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...