Periudha e pushimeve në plazh, ja çfarë ka rezervuar horoskopi për muajin korrik

Korriku pritet të jetë një muaj ku planetët do të vazhdojnë t’i japin forcë të madhe shenjës së Luanit dhe shenjave të zjarrit në përgjithësi.

Ky muaj i nxehtë i verës është parashikuar të jetë me ndryshime për disa shenja të horoskopit, përfshirë karrierën dhe jetën personale. Si një periudhë ku shumica preferojnë të bëjnë pushime si pritet të jetë për disa, vetëm apo me dikë?

Dashi

Kreativiteti për të kaluar pushimet verore mbetet shumë i lartë. Në këtë muaj jeni në një humor shumë të mirë edhe kur dita juaj përfshin larjen e perdeve dhe mbulesave të divanit. Idetë brilante dalin spontanisht dhe është një moment që gjërat e vjetra të vijnë ndryshe.

Demi

Duke qenë se deri në datën 10 të muajit do të jeni mjaft nervoz dhe të pavendosur, sugjerimi është që të shfletoni katalogë ose revista për të kaluar kohën. bAfërdita kundër jush ju bën të pangopur përsa i përket zgjedhjeve estetike dhe njohjeve. Ju e doni shtëpinë tuaj për punën inteligjente, veçanërisht sepse është krijuar për të pritur vetëm një person!

Binjakët

Falë Venusit, ju keni prekjen magjike për të zbukuruar dhe bërë apartamentin tuaj edhe më harmonik: shfrytëzojeni mirë. Ju do ta mbyllni korrikun me dëshirën për të përqafuar vetëm kondicionerin dhe për të anuluar të gjitha angazhimet.

Gaforrja

Bëhuni gati për një muaj në të cilin mund të jeni të zënë në të gjitha fushat. Nëse mendoni të provoni dorën tuaj në ndonjë biznes të vogël vendas, jini të sigurt se do të mbani pulsin e situatës mbi kostot, kohën dhe materialet duke u shprehur pa pasur nevojë të ngrini tonin. Preferoni të kaloni pushime të qetë.

Luani

Kjo është vera e personave me shenjën e horoskopit Luan. Çdo shenjë tjetër do të bëhej një bllok betoni për ankthin e performancës, por jo për ju. Me këmbëngulje dhe autoritet, do të mund të bëni ndryshime në disa gjëra.

Virgjëresha

Ky mund të jetë muaji ku ju mund të ndryshoni gjithçka. Marsi ju bën të guximshëm dhe të guximshëm deri në atë pikë sa të zgjidhni gjëra ndryshe.

Peshorja

Venusi në favor do t’ju japë ide të shkëlqyera. Ju me të vërtetë nuk keni frikë të bini në sy, aq sa do të guxonit.

Akrepi

Shmangni marrjen e rreziqeve. Është disponimi i përsosur për të lënë të enden mendimet tuaja, të cilat, si zakonisht, do të jenë kërcimtarë.

Shigjetari

Që nga ajo ditë, në fakt, Marsi nuk do të jetë më në harmoni me planet tuaja dhe energjitë tuaja do t’i lënë vendin dëshirës për të lexuar në qetësi. Megjithatë, dëshira për të shijuar jetën nuk do t’ju braktisë dhe do të adhuroni disa zgjedhje të thjeshta ose ekzotike.

Bricjapi

Trisha e Marsit dhe Uranit mbështet ndryshimin. Ideja për të marrë një hap ndryshe as që ju tremb. Optimizmi është aty, imagjinata po ashtu, mbetet vetëm të presësh për pjesën e fundit: hyrjen në favor të Mërkurit në fund të muajit.

Ujori

Ju thjesht dëshironi të gjeni rubinetin qëndror që mbyll vërshimin e nervozizmit dhe ankesave. Pushimet e të tjerëve marrin formë rreth jush ndërsa ju ëndërroni një javë vetëm në shtëpi. Do të kalojë!

Peshku

Marsi kundër tij ju bën shumë dembel. Dëshironi që gjërat në këtë muaj të jenë më të thjeshta për ju.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...