Paska pritur që të martohet për ta bërë këtë gjë/ Nuk do e besoni se si Arbana trasformoi d…

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma

E pas pushimeve ajo i është kthyer jetës normale, ku edhe ka bërë një ndryshim.

Ajo ka treguar se ka ndryshuar stilin e thonjëve dhe këtë e ka ndarë me ndjekësit e saj

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...