Habit Noizy: Stresin dhe Blerimin nuk i kam shokë

Reperi i njohur Noizy ishte sonte i ftuar në “Më lër të flas” ku mes të tjerash u pyet se kë ka më shumë shok, Blerim Destanin, Varrosin, Stresin apo Ylli Limanin. Reperi tha Varrosin dhe Ylli Limanin duke treguar se ato janë “bebet e shoqërisë së tij” dhe nëse i zgjedh iu ngel hatri.

Pjesë nga biseda:

Donaldi: Kemi disa shokë të tutë dhe t’i duhet të zgjedhësh se kë ke më shumë shok nga këta. I pari një miku jonë dhe i yti, Blerim Destani?
Noizy: Këtë se kam shok hiç.
Donaldi: Ok, kemi Varrosin?
Noizy: Këtë po.
Donaldi: Kemi Stresin?
Noizy: Këtë se kam shok hiç.
Donaldi: As Stresin nuk e ke shok?
Noizy: As këtë.
Donaldi: Kemi Ylli Limanin.
Noizy: Këtë po.
Donaldin: Yllin dhe Varrosin kemi shok, ok. Stresi dhe Blerimi… O Blerim, o vëlla.
Noizy: A e di pse, a tu tregoi diçka të bukur? Me ben me i thënë Varrosit të kundërtën, ose edhe Yllit… këta janë dy bebet më të mëdha që kam unë në shoqëri.
Donaldi: Mërziten ëëë, janë këta xhelozët. Blerimi nuk mërzitet, ok. Blerimi dhe Stresi jo.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...