TURP! !RONALDO “SULMON” Maestron: Bej kujdes se une ty te…

Valbona Mema ka mbledhur bashkë familjarë e miq për të festuar ditëlindjen e saj.

Të ftuar ishin edhe disa prej ish-banorëve të “Big Brother VIP 2”, mes tyre Ronaldo Sharka e Maestro Armaldo Kllogjeri.

Ky i fundit ka postuar në Instastory një video ku shfaqet Ronaldo duke ngrënë dhe shkruan: “Eh ç’ngeli duke ngrënë ky Ronaldo!”.

Këtë e ka ripostuar më pas gazetari, i cili i përgjigjet me humor Maestros: “Unë të ha dhe ty po kujdes”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...