THA KOT PER KLIKIME se do ishte pjese “Kepi i VIP-ave”, Luizi nxjerr keq Olsa Muhametin: Gënjeshtare une nuk do j…

Autorja e programit “Kepi i VIP-ave”, Olsa Muhameti,
ka qenë e ftuar ditën e sotme në një intervistë për “Ftesë në 5” ku ka dhënë detaje të tjera për këtë sezon të ri.

Ajo tha ndër të tjera se edhe Luizi do të jetë në disa pjesë të programit dhe shtoi se këngëtari ka qenë bashkë me ta në Turqi gjatë xhirimeve.

Mirëpo, Luizi i përgënjeshtroi publikisht këto fjalë të Oltës.

Në një postim të një nga fanpage të Luizit ishte shkruar:

“O Olsa po pse mashtron moj vajzë ca të duket Luizi ty spidermen Amerikë-Turqi, gjej ndonjë mënyrë tjetër se me këto skenare nuk të ecën më“.

Ajo çka tërhoqi vëmendjen ishte komenti i Luizit, i cili shkroi: “Hajde rren hajde. Dhe me sa siguri e thotë. Mqs ra fjala, tani jam në Korçë, por për 10 sekonda, më keni në Lezhë. Cit.Olsa”

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...