Shpërthim me tritol në Shkodër, garazhi në pronësi të biznesmenit. Çfarë deklaroi në Polic

Një sasi tritoli ka shpërthyer në garazhin e shtëpisë së një biznesmeni në qytetin e Shkodrës.

Lënda narkotike është vendosur në garazhin e banesë, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar nga shpërthimi. Garazhi është në pronësi të biznesmenit Agim Uraj.

Ky i fundit ka një kompleks dyqanesh në hyrje të Shkodrës, të cilat i ka dhënë me qira. Nga verifikimet e para, biznesmeni nuk ka precedent penal, ndërsa hetimet vijojnë për gjetjen dhe arrestimi e autorit/ve.

Në dëshminë e tij në polici biznesmeni ka deklaruar se nuk ka një emër, tek i cili dyshon që mund t’ia ketë venë lëndën shpërthyese.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...