Astrologes i hapet fustani në emision, por Rudina ia plas të qeshurës (Video)

Një incident ka ndodhur në emisionin “Rudina” e moderatorja nuk ka mbajtur dot të qeshurën.

Astrologes Meri Shehu i ndodhi incidenti e Rudina nuk po përqëndrohej dot në atë që po tregohej.

Astrologes i ndodhi një incient me fustanin,

i cili i lejonte t’i dukej gjoksi më shumë se ç’duhej në emision.

E gjendur para kësaj situate,

Meri tentonte ta mbyllte me dorë disa herë gjatë shpjegimit të horoskopit.

Dukej se do ia dilte qe publiku të mos e vinte re, por ishte Rudina ajo që nuk mbante dot të qeshurën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...