QENKAN MARTUAR? Këngëtarja e njohur habit me deklaratën: Donaldi mbaroi punë, tani do martojmë…

Këngëtarja e njohur, Rovena Ibrahimi, ishte e ftuar në rubrikën “E Diell Folk”

ku foli për jetën e saj private si dhe për projektet e reja muzikore.

Por në një moment gazetari Ervin Kurti e ngacmoi atë duke i kujtuar diçka

që kishte thënë gjatë një interviste të mëparshme. Ai i tha se ‘më herët ka thënë se do martonte Donald Veshajn’.

Ervin Kurti: Herën e kaluar ke thënë se do martosh Donaldin, nuk e martove Donaldin, si është puna?

Rovena Ibrahimi: Po tani u bë Romeo për t’u martuar, Donaldi mbaroi punë.

Ervin Kurti: Kanë edhe një vëlla tjetër ata

Rovena Ibrahimi: Me radhë, se janë binjakë këta, pastaj

Ervin Kurti: T’i gjejmë nusen njëherë Romeos, pastaj t’a martojmë

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...