‘Nuk e ke të gjatë me Adisin’! Fifi i kthehet ndjekëses

Fifi ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjete sociale, ku një prej tyre i ka bërë një koment në lidhje me partnerin e saj, Adisin.

“Nuk e ke të gjatë me këtë bashkëshort”, i ka shkruar ndjekësi.

Fifi e ka marrë më shumë sportivitet dhe i ka thënë me të qeshur: Bona llaf bona!

Kujtojmë se këngëtarja dhe Adisi janë prindër të një djali të quajtur Theo.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...