I PREMTOJ LUIZIT 100.000EURO! Fisnik Syla e mbulon me para edhe flo…

Fisnik Syla është lakuar shumë në media për jetën luksove që ai e bën,

por edhe për lidhjen që ka patur dikur me Fjolla Morinën dhe ndarjen e tyre të bujshme.

Tani Fisniku po komentohet shumë për gjestin e tij ndaj fituesit të BBV2, Luiz Ejllit.

Fisniku dje postoi një video në një nga mbrëmjet që performoi Luizi. Milionieri shihet teksa e mbulon Luizin me para.

Kujtojmë që dikur Fisniku deklaroi se nëse nuk ja jepnin çmimin e madh Luizit, do ia jepte vetë ai 100 mijë euro.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...