E TURPSHME! VALBONA i mbajti me BUKE! Luizi edhe Kiara nuk i shkojne ne festen e madh…

Valbona Mema ka festuar mbrëmjen e djeshme ditëlindjen e saj në një festë mes familjarësh dhe miqve.

Nga postimet në rrjetet sociale është vënë re se në festë kanë qenë të ftuar edhe disa prej ish-banorëve të “BBV”, që kanë ruajtur raporte të mira me këngëtaren.

Ish-banorët e BB VIP të pranishëm në festën e ditëlindjes së Valbonës ishin Armaldo Kllogjeri, Ronaldo Sharka, Keisi Medini, Diola Dosti, Gerti Koxha, Tan Brahimi, Antoneta Koçi.

Sigurisht që u vu re mungesa e Luiz Ejllit, me të cilin Valbona ka pasur një raport shumë të mirë brenda shtëpisë, madje e quante edhe “biri”.

Megjithatë urimi nga çifti Ejlli nuk mungoi. Kiara postoi në Instastory një foto ku shfaqen Kiara, Luizi dhe Valbona brenda shtëpisë së BBV duke shkruar:

“Edhe 100 nona“, shoqëruar me një zemër.

Mesa duket çifti nuk kanë mundur të jenë prezent në festën e ditëlindjes së Valbonës për shkak të angazhimeve

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...