‘U të dhj*fsha’, moderatorja e Top Channel rrëzohet në mes të emisionit: Mos e nxirrni këtë!

Argjira Spanca është përballur me një moment të sikletshëm gjatë prezantimit të ‘She’s On Top’. Teksa moderonte dhe ecte në skenë Argjira është rrëzuar.

Pavarësisht momentit të sikletshëm, ajo ka vijuar me moderimin duke e marrë me sportivitet.

Madje në shaka e sipër Argjira ka thënë se kjo pjesë nuk do të nxirret në transmetim dhe pse më vonë ka ndodhur e kundërta.

 

@anonymous.enders

✨Te dhjefsha✨💀🤣 #argjiraspanca #haha #omg #topchannel #viralalbania #viralsetqr #fyp

♬ original sound – anonymous.al

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...