Rezarta Shkurta postoi video me bikini, ja reagimi epik i partnerit: Vishu, ik në…(Foto)

Rezarta Shkurta është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku përveç fotove e videove të punës, ndan me ndjekësit edhe momente nga jeta e saj personale.

Mëngjesin e ditës së sotme, biznesmenia ka publikuar një video ku shfaqet me një palë bikini ngjyrë rozë, ku tregon se po shijon rrezet e diellit dhe pishinën.

Ndërkohë bashkëngjitur me të shkruan: “Për inat të Binjakut”, duke etiketuar bashkëshortin e saj, Ermal Hoxha, i cili i ka kthyer përgjigje.

“Shpirt ke shumë të drejtë, çohu vishu, ik në punë dhe publiko më mirë foto bebash”, i ka shkruar Ermal Hoxha duke qeshur.

Këtë mesazh këngëtarja e ka publikuar në “Instastory” dhe në të shkruan: “Si urdhëro”, shoqëruar me një emoji duke qeshur.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...