Nuk do ta besoni Dalin Fotot/ Ja sa shume ndryshuan VIP-at pas daljes nga Big Brother

Për më shumë se 100 ditë ato ishin në qendër të vëmendjes. I shihnim nga mëngjesi në darkë, me flokë të krehura e të pakrehura, me makeup e pa makeup.

Megjithatë pas daljes shumë nga vajzat e “Big Brother VIP” vendosën të ndryshonin pamjen.

Disa bënë ndryshime drastike duke lyer flokët apo duke bërë ndërhyrje. Por edhe ndryshime si prerje flokësh apo zgjatime.

Disa prej ndryshimeve që pësuan vajzat jua sjellim në fotot më poshtë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...