Luizit i ndodh e papritura në Korçë! Fansat i lënë mesazhe në…

Luizi dhe Kiara vazhdojnë të komentohen nga mediat lidhur me martesën e tyre. Dyshja aktualisht po shijojnë dashurinë e tyre, teksa janë fotografuar në qytetin e Korçës.

Luizi dhe Olta janë duke kryer xhirimet e filmit “Në kuadër të dashurisë”, sakaq xhirimeve i janë bashkuar edhe shumë miq të tjerë.

Mirpo, ajo që ka rrëmbyer vëmendjen e fansave ditën e sotme, ishte një video postuar nga Luizi në Instagram. Në video shihet se si fansat kishin shkruar dedikime dhe mesazhe në makinën e këngëtarit.

Bashkangjitur me videon Luizi shkruan: Ku ka lavazh në Korçë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...