Jetonte e vetme.58 vjecarja gjenet e pa jete ne shtepin e saj

Nje grua eshte gjetur ne banesen e saj e pa jete. 58 vjecarja jetonte e vetme dhe ngjarja ka ndodhur ne fshatin Lolaj të Peqinit.

58 vjecarja eshte gjetur nga te afermit e saj pa shenja jete dhe me pas kane njoftuar policine.

Policia ka ardhur ne vendgjarje por 58 vjecarja kishte disa dite qe kishte nderruar jete.

Mesohet se vdekja e saj ka ndodhur nga shkaqe natyrale.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...