“Është Photoshop”, Ermal Mamaqi “turpëron” keq Bora Zemanin në fotot e fundit: Del fotoja…

Ajo është padyshim një ndër moderatoret më simpaktike shqiptare. Po flasim për Bora Zemanin, e cila në çdo dalje të sajën shoqërohet me mjaft vëmendje.

Njësoj ndodh edhe me fotot e saj në Instagram ku moderatorja numëron 1 milion ndjekës.

Në foton e fundit në Instagram, Bora shfaqet e veshur me një fustan të kuq me një të çarë anë në njërën anë të këmbës, ndërsa në kokë kishte vendor një kapele.

E teksa mori mijëra pëlqime dhe komente, një ndër ndër ta ra në sytë e publikut.

Ishte komenti epik i moderatorit të njohur Emral Mamaqit, i cili ka shkruar: “Është fotoshop. Si ka mundësi që rri ashtu në ajër ai fustan? E pra. Ja pra. Na pra.”

Megjithatë aktori njihet për reagimet e e tij epike, ndërsa ky koment ka bërë që shumë nga fansat e tyre të qeshin.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...