E pyesin për dasmën, Arbana refuzon të përgjigjet

Arbana Osmani ka qenë këto ditë në Suharekë, ku mori pjesë në një event atje dhe nuk u shpëtoi as pyetjeve të gazetarëve. Konkretisht ishte gazetari i televizionit T7 që i drejtoi disa pyetje Arbanës për dasmën, por ajo refuzoi të përgjigjej duke mos zbuluar ende më shumë detaje nga dita e saj më e bukur.

Gazetari: Urime martesën! Pse nuk i le njerëzit të bëjnë foto?

Arbana: Po ne nuk jemi këtu për martesën apo jo?

Gazetari: Pse pikërisht Italia?

Arbana: Unë nuk jam këtu për të folur për martesën.

Gazetari: Pyetjet e mia janë këto.

Arbana: Përgjigjet e mia nuk janë për martesën.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...