Bëri s*ks brenda shtëpisë së ‘Big Brother’, ish-konkurrentja vjen me k…

Ajo dhe deklaratat e saj bëhen shpejt virale gjithandej, shkruan nzoom.biz.

Dikur pjesë e ‘Big Brother Albania’ e madje nuk e pati aspak të vështirë të ambientohet me kamerat.

Bukuroshja shqiptare pati momente intime me njërin nga banorët dhe tani pas shumë vitesh nuk heziton të na rrëfejë përvojën e saj.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...