Astrologes i “shpërthen” fustani në studio, Rudina nuk mban dot të qeshurën ShowBizzi

Një incident i ka ndodhur astrologes Meri Shehu në emisionin “Rudina”.

Astrologja pati një incient me fustanin, i cili i lejonte t’i dukej gjoksi më shumë se ç’duhej në emision.

E gjendur para kësaj situate, Meri tentonte ta mbyllte me dorë disa herë gjatë shpjegimit të horoskopit.

Dukej se do ia dilte qe publiku të mos e vinte re, por ishte Rudina ajo që nuk mbante dot të qeshurën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...