Arbana i habiti të gjithë menjëherë pas dasmës, po bëhet sërish nënë?

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma,

E pas pushimeve ajo i është kthyer jetës normale me fëmijët e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto ku tregon se po ushqehet lehtë dhe shëndetshëm.

Kjo ka rritur dyshimet se mos Arbana Osmani po bëhet sërish nënë?

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...