ZBULOHEN emrat e BANOREVE TE BBVIP3! Pershkak te LUIZ EJLLIT kete vit do ket super…

Edicioni i tretë i ‘Big Brother Vip Albania’ thuhej se nis në vjeshtë.

Ky format ka arritur të thyej rekord me pjesëmarrjen e Luizit i cili u konsiderua si fenomen, shkruan nzoom.biz.

Por, kjo nuk ka mbetur me keq sepse thuhet se produksioni ka filluar punën për selektimin e personazheve të tjera publike.

n’ZOOM me Albina Zeneli në episodën e fundit ju solli një informacion mbi emrat e banorëve të ‘BBVA3’.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...