U përfolën për krizë në çift, Luizi shfaqet nga muaji i mjaltit me Kiarën: Del fotoja…

Së fundmi është përfolur se Luizi dhe Kiara po kalonin një krizë në çift dhe shkak u bë Instagrami.

U tha se Kiara e ka hequr Luizin nga lista e Instagramit ndërsa ky i fundit që prej rikthimit nga SHBA nuk kishte postuar as edhe një foto me partneren.

Mirëpo sot Luizi i ka hedhur poshtë thashethemet duke postuar një foto në Instastory ku tregon se ai dhe Kiara ndodhen bashkë në Korçë. Madje këtë arratisje larg nga kryeqyteti, këngëtari e quan ‘muaj mjalti’.

“Muaj mjalti në Korçë”, shkruan Luizi teksa shfaqet bashkë me Kiarën, në shoqërinë edhe të personave të tjerë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...