KUR BEHESH VIP SHOQERIA MERR FU…! Shok i ngushtë prej vitesh, Joni ironizon keq Luizin

Luizi nuk flet më me miqtë e tij Jonin dhe Mario. Pas daljes nga Big Brother VIP,

ai u shpreh se me Jonin dhe Marion kishte dy vite që nuk kishte fare kontakt, ndaj dhe tha se ata kanë përfituar nga fama e tij ashtu si shumë të tjerë.

Mesa duket kjo nuk është pritur mirë nga dyshja, të cilët edhe pse nuk kanë dashur të bëhen pjesë e intervistave televizive, nuk i kanë kursyer thumbat në rrjetet sociale.

Së fundmi Joni postoi një foto nga stadiumi ku u mbajt koncerti i Elvana Gjatës, ku pjesmarrës ishte edhe Luizi.

“Elvanës i them VIP unë e jo vetes”, shkroi Joni teksa përdori edhe emojin e një fytyre që shkel syrin.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...