Komenti i Ermal Mamaqit bën zhurmë në foton e Bora Zemanit dhe mer te gjithe vemendjen…

Bora Zemani në çdo dalje të saj është e pamundur që të mos rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi moderatorja ka ardhur me një set të veçantë me foto.

Ajo shfaqet me një fustan të kuq ku vë në pah më të mirën e linjave të saj të trupit.

Komenti i Ermal Mamaqit ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve.

“Është fotoshop. Si ka mundësi që rri ashtu në ajër ai fustan. E pra. Ja pra. Na pra”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...