Çfarë ndodhi me çiftin? Kiara habit me veprimin e fundit ndaj Luizit: Ajo e heq nga…

Ditën e djeshme, Luiz Ejlli iu kthye intervistave pas një sërë koncertesh.

Përballë Meriton Mjekiqit, këngëtari u rrëfye si kurrë më parë, duke nisur nga xhelozia e Kiarës, kontrata me Top Channel, raporti me kolegët si dhe filmin ne Olta Gixharin.

Mirëpo mes deklaratave të Luizit, duket se ka patur një hatërmbetje nga Kiara, partnerja e këngëtarit, ose të paktën këtë na la të kuptojmë me veprimin e saj të fundit.

Ajo ka vendosur që të mos e ndjekë më Luizin në Instagram. Nuk dihet saktësisht pse ky veprim i Kiarës, por diçka e tillë tregon shumë ditët e sotme.

Megjithatë fotot e saj dhe të Luizit ndodhen ende në profil.

A është edhe kjo një strategji marketingu apo kemi të bëjmë vërtetë me një krisje të çiftit?!

Do të na duhet të presim pak për të zbuluar të vërtetën.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...