Arbër Hajdari në Mekë duke kryer Haxhin: Zoti ju bekoftë të gjithëve familjarisht

Arbër Hajdari, njihet si themeluesi i fondacionit “Fundjavë Ndryshe”, por jemi mësuar ta shohim edhe si opnionist, ku gjatë dy viteve të fundit, Arbri ka qenë dhe në rolin e opinionistit në “Big Brother Vip”.

Arbër Hajdari, po e kryen edhe shtyllën e pestë të Islamit e që është, Haxhi, ai ka sjellë pamje ku tregon se është në Mekë, për ta vizituar Qabenë që ndryshe quhet Shtëpia e Zotit.

”Haxh 2023. Zoti ju bekoftë të gjithëve familjarisht”, ka shkruar ai në mbishkrim të videos.

Kujtojmë se, Arbëri është themeluesi i nismës më të madhe sociale në Shqipëri, fondacionit “Fundjavë Ndryshe”, i cili synon të përmirësojë shoqërinë, të ndihmojë njerëzit në nevojë të dalin nga varfëria dhe të udhëheqë të rinjtë. drejt realizimit të veprave të mira.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...