FOTO/ Luizi “lë muzikën”, nis dhe shpërndan në Londër …

Kryetari i Shoqatës Nënë Tereza neë Londër Esat Brace është takuar me fituesin e Big Brother Albania Luiz Ejlli.

Ai falenderoi për punën dhe arritjet që Luizi ka pasur gjatë kohëve të fundit.

Pas takimit ata morën pjesë në festën e fundvitit që festonte Shoqata Nënë Tereza ku dhe shpërndanë certifikata nderi për studentët.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...