Çunat e Londrës çmenden pas Luizit, e mbushin me paund në koncert

Së fundmi Luiz Ejlli ka dhënë një koncert në Londër, ku fansat e tij e kanë pritur me shumë dashuri dhe brohoritma.

Në një video e shpërndarë në rrjetet sociale shihet se ish-banori i “Big Brother” i shoqëruar nga rojet e sigurisë është mbuluar me paund nga një fans në hyrje të klubit.

Si në çdo koncert tjetër, fansat i kanë bërë një pritje madhështore.

 

@nikbushi0

#luizejlli #djemtelondres #rrespekte_te_gjitheve #kampjon #ipandalshmi #publik #albania #allbania #albanian #shqiperi #shqiptar #viral #fyyyyyyyyyyyyyyyy #fly #fypage #fypシ゚viral #foryoupage

♬ suono originale – 🦁ME TY🦁

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...