U ‘kryqëzua’ nga ndjekësit për videon joshëse në Kishë, aktorja e njohur i kthehet keq shqiptarëve: F*ck you all!

Arjola Demirit ka tërhequr vëmendjen me postimin e saj të fundit në rrjetet sociale. Aktorja e e njohur shfaqet teksa kërcente me lëvizje erotike në ambjentet e një kishe.

Këto pamje irrituan tej mase ndjekësit e aktores të cilët e kritikuan masivisht për veprimet që aktroja kryen në shtëpinë e Zotit.

Por Arjolës nuk i duket aspak e ekzagjeruar sjellja e saj në kishë, e madje tëerk-un e saj e ka krahasuar me aktivitete normale në shtëpinë e Zotit, siç është martesa apo projekte artistike.

Me një fjalor ofendues ndaj shqiptarëve, Arjola Demiri e ka shfrytëzuar videon për të marrë më tepër vëmendje.

“Ne kete kishe lejohen, mbremjet gala , teatri ,kercimi , martesat gay , sportistet etj. kjo eshte per tju treguar sa hipokrit jeni dhe sa te shtrenjte e keni moralin per veten po per te tjeret e shisni lire . Fuck you all and you’re fake moral!”-shkruan aktorja në Instagram.

“Jam një aktore super e nxehtë. Shqiptarëve vizatoja hipokrizinë dhe helmin e injorancës. Fuck you all hypocrites”, shkruan aktorja.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...