Video-skandali i Gjicit, Berisha bën paralajmërimin e fortë: Është fillimi pasi vetëm …

Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë një konference pë mediat ka folur për zhvillimet e aktualitetit të ditëve të ngjeshura me ngjarje të bujshme në vend.

Videoja intime e Gjicit, do të jetë vetëm fillimi.

Kështu tha ish kryeministri Berisha teksa komentoi videoskandalin e ish kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjici.

“Rasti i Kukësit, është fillimi pasi vetëm skandale do kemi, duhet të bëjmë gjithçka për të aktivizuar më shumë nervin e protestës shqiptare. Duhet të qartësojmë zgjedhësit tanë.”- tha Berisha.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...