Urdhër nga Luizi? Kiara Tito merr vendimin ekstrem për ish të dashurin

Fotot e Kiara Titos nga vera e vitit të kaluar, në ishujt luksoz ku është bërë e ditur se ka qenë me ish-partnerin Ron Koka,

kanë qenë kryefjaë e ditës së djeshme.

AlbEu.com vuri re se moderatorja po “kryqëzohej” në masë nga ndjekësit, ku numëroheshin me qindra komente që kritikonin Kiarën se ruan kujtime me ish-in, e dhjetra komentues të tjerë i bënin thirrje Luizit t’i hedh një sy fotove.

Vetëm pak orë më vonë, fotot janë fshirë nga Instagrami i Kiara Titos.

Nuk dihet nëse kishte një kërkesë nga Luizi për të fshirë fotot që ngjallin kutjimet me ish-partnerin,

apo vetë moderatorja mori vendimin për t’i hequr këto pamje nga profili i saj në Instagram./albeu.com/

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...