Si asnjëherë më parë, Olta Gixhari ekspozon pa pikë turpi të pasmet gjiga

Olta Gixhari vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme,

Aktorja e njohur vazhdimisht publikon pamje nga vendet ku i kalon pushimet.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur nga prapa, duke ekspozuar të pasmet gjigante.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...