Olta Gixhari nuk i lë vend imagjinatës tregon gjoksin, shfaqet super provokuese nga Turqia ku i nxjerr te gjit…

Aktorja Olta Gixhari ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale që pas përfundimit të aventurës së saj në Big Brother VIP Albania 2.

Së fundmi, aktorja ka publikuar disa fotografi nga pushimet në Bodrum të Turqisë.

Ajo ka pozuar bikini të zeza, duke theksuar linjat e saj trupore – të cilat janë të përsosura dhe të lakmueshme nga shumë femra.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...